Webdesign | SEO | UX

Webové stránky na míru podle zaměření vašeho podnikání. Soustředíme se na to, aby měl návštěvník webu dobrý pocit z jeho procházení, cítil se komfortně a potřebné informace nalezl v co možno nejkratším čase (UX). Samozřejmostí je responzivita a tudíž skvělý zážitek na obrazovce notebooku, tabletu i mobilním telefonu. 

Webdesign

Webdesign není jen pěkná grafika, ale především kvalitní obsah a přehledné ovládání. Proto pro každého zákazníka navrhujeme optimální rozvržení, ovládání, texty i fotografie.

Promyšlená responsivita webu, kdy se webová stránka mění podle zařízení, je u nás samozřejmostí. Zaručujeme, že každý bude mít skvělý zážitek z návštěvy vašeho nového webu.

SEO

search engine optimization

Optimalizace webu pro vyhledavače a webdesign spolu úzce souvisí. Jde o dlouhodobý proces vylepšování webu s cílem zvýšení jeho viditelnosti v neplacených výsledcích vyhledávání  na relevantní klíčová slova, která lidé hledají.

UX

uživatelský prožitek

Na základě důkladné analýzy vám navrhneme plně použitelný koncept na míru, připravíme intuitivní UX prezentace k otestování a dle nich až stavíme celé řešení. Váš web.

Správa webu

Mějte web stále aktuální a jeho odbornou správu nechte na nás.
Za paušální částku balíčku za VEDENÍ KAMPANÍ NA VŠECH PLATFORMÁCH máte kompletní administraci stránek v rukou odborníka. 

Správu webových stránek nabízíme i mimo balíček za méně výhodnou cenu. Rovněž nabízíme zaškolení v administraci webu.

Reference

Každý zákazník je pro nás tím nejdůležitějším, staňte se jím i Vy.